قوانین و مقررات
ماده ۱ – اصطلاحات و تعاریف
تعاریف و اصطلاحات اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:
۱-۱-خنک شو: به کل مجموعه فنی و مهندسی خنک شو  و کانال های ارتباطی این مجموعه شامل وب سایت، نرم افزارهای مربوطه، اپلیکیشن و سرورهای این شرکت اطلاق میشود.
۲-۱- مشتری: افرادی که از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت خنک شو درخواست خدمات کرده اند.
۳-۱- تکنسین: افرادی که جهت انجام خدمات در مجموعه فنی و مهندسی خنک شو ثبت نام کرده و تایید صلاحیت شده اند.
۴-۱- کاربر: شخصی که بصورت آنلاین به اپلیکیشن و یا وبسایت خنک شو  متصل شده و از خدمات آن استفاده می‌نماید.
۵-۱- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده وبسایت خنک شو  ایجاد مینمایند.

۶-۱- اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از خدمات خنک شو  دارند.
۷-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار مجموعه فنی و مهندسی خنک شو قرار داده می‌شود. اطلاعاتی مانند: شماره تماس، محل اقامت، پست الکترونیکی و غیره.
ماده ۲ – حساب کاربری
۱-۲- کاربر با ثبت نام در وبسایت مجموعه فنی و مهندسی خنک شو اذعان میدارد که قوانین و مقررات خنک شو  را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند که این تغییرات از طریق اپلیکیشن، وبسایت و یا بوسیله پیامک به اطلاع کاربران خواهد رسید. استفاده مستمر کاربران از خنک شو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲-۲- برای استفاده از خدمات خنک شو لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در وبسایت  خنک شو بسازد.
۳-۲- کاربر متعهد میشود که اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وبسایت خنک شو وارد نماید.
۴-۲- هر فرد مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری به عنوان مشتری در وبسایت خنک شو می‌باشد.
۵-۲- مسئولیت همه درخواستها و فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در وبسایت خنک شو انجام میشود به عهده کاربر می‌باشد.
۶-۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر میباشد. در صورت مفقودی یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.
۷-۲- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
۸-۲- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه سرویس به کاربر خودداری نماید.
ماده ۳ – استفاده از وبسایت خنک شو
۱-۳- تکنسینها متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات در محل مشتری از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.
۲-۳- تکنسین متعهد میشود که از وبسایت خنک شو برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
۳-۳- مشتری متعهد میشود در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق برای انجام خدمات به کاربر تکنسین اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت تکنسین به نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفارش بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده بر عهده مشتری میباشد.
۴-۳- کاربر متعهد می‌شود هیچگاه از خدمات وبسایت خنک شو به صورتی که به مجموعه خنک شو یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
۵-۳- کاربر می‌پذیرد که ممکن است از ارسال پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده شود. کاربر می‌تواند درخواست لغو ارسال این پیامها را داشته باشد. اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
۶-۳- مجموعه خنک شو ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در خنک شو  اضافه می‌شود.
۷-۳- کاربر می‌پذیرد که اجازه انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر خنک شو در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه خنک شو رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.
۸-۳- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که خنک شو در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس خنک شو  قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد وجود ندارد.
۹-۳- کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که خنک شو برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
۱۰-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات مجموعه خنک شو  به عهده کاربر است.
۱۱-۳- مشتری متعهد می شود که زمان حضور تکنسین مورد نظر را از قبل مشخص نماید که این درخواست میتواند بصورت فوری و یا زمان بندی شده باشد تا خنک شو بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری تکنسین را به محل اعزام کند.
۱۲-۳- کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ یک از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات مجموعه خنک شو ، از مشتریان یا تکنسینها کسب کرده است هیچگونه استفاده‌ای ننماید. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا تکنسینها در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگر نیز مغایر با مجموعه خنک شو خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا تکنسینها در وبسایت خنک شو  ارائه شده است استفاده کند. استفاده کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
۱۳-۳- با استفاده از خدمات مجموعه خنک شو  کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، برند خنک شو را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضه محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.
۱۴-۳-کاربر متعهد به رعایت تمامی قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از خدمات خنک شو  میباشد.
۱۵-۳- کاربر متعهد میگردد که از انجام هرگونه خدمات بدون درخواست از طریق وبسایت خنک شو خودداری نماید. که در غیر اینصورت عضویت کاربر لغو شده و مسئولیت عواقب و زیانهای احتمالی بر عهده کاربر خواهد بود.
۱۶-۳- کاربر می‌پذیرد که خنک شو مستقلا مجری خدمات فنی و تاسیساتی نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و تکنسینها را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس خنک شو  تکنسین مختار است یک درخواست خدمت را پذیرفته و یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن تکنسین و قبل از آغاز عزیمت تکنسین به نقطه مبداء، خدمت را لغو یا تایید نماید. لذا هر خدمتی که مشتری با استفاده از خنک شو درخواست مینماید باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین تکنسین و مشتری در نظر گرفته شود.
۱۷-۳- خدمات خنک شو  ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود کهخنک شو  کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و مجموعه خنک شو مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
۱۸-۳- مشتری متعهد میشود که اسناد، مدارک، وجه نقد و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض تکنسین قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج تکنسین تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک تکنسین اطلاع دهد.
۱۹-۳- بدیهی است که تکنسین متعهد میشود در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را به کار برده و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
۲۰-۳- کاربران پذیرفته اند که مجموعه خنک شو  به عنوان یکوبسایت  عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.
ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت
۱-۴- کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به مجموعه خنک شو  می‌پردازد وجود ندارد.
۲-۴- کاربر می‌پذیرد هزینه انجام خدمات با توافق طرفین قبل یا هنگام حضور تکنسین در محل مشخص می‌شود و پس از انجام خدمات هیچ اعتراضی نسبت به هزینه سرویس قابل قبول نمیباشد.
۳-۴- پرداخت هزینه خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط مجموعه خنک شو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت اعتباری بوسیله وبسایت، پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به تکنسین.
۴-۴- کاربر می‌پذیرد هزینه خدمات ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات ارائه شده از جمله نوع خدمات، زمان خدمات، مکان خدمات یا عوامل دیگر متغیر باشد.
۵-۴- کاربر می‌پذیرد که باید هزینه خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامه خنک شو جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه خنک شو یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکه تلفن همراه امکان پرداخت از طریق وبسایت فراهم نشود مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با دفتر شرکت خنک شو یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات وبسایت پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ خدمت را از اعتبار کاربر در خنک شو کسر کند.
۶-۴-کاربر می‌پذیرد هیچگاه درخواست غیر واقعی به خنک شو  ارسال نکند. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک تکنسین، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و تکنسین اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انحام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات خنک شو که منجر به عدم رعایت شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.
۷-۴- مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل  انعام، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی با خنک شو ندارد. فنستا این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از مشتری می خواهد که این موارد را حتما به خنک شو  اطلاع دهد.
ماده ۵ – مسئولیت خنک شو
۱-۵-خنک شو  همواره تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتری به کار بسته و جهت رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات خنک شو  بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها تمام امکانات خود – از جمله واحدهای خدمات مشریان، صدای مشتریان و میانجیگری- را بکار خواهد بست.
۲-۵- خنک شو با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند خدمات با کیفیت و در زمان مناسب به مشتریان ارائه نماید و کیفیت وسلامت خدمات ارائه شده را تضمین مینماید.
۳-۵-خنک شو تلاش خود را جهت استفاده بهینه از اپلیکیشن بکار خواهد بست اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همه دستگاه‌ها یا همه شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
۴-۵- تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد خنک شو محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
۵-۵- چنانچه هر یک از کاربران خنک شو  در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان خنک شو  مطرح نموده و خنک شو  پیگیری لازم جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
ماده ۶ – مسئولیت کاربران
۱-۶- مسئولیت همه اقدامات و کارهای کاربران اعم از مشتری و تکنسین که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهده شخص متخلف بوده و فنستا هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال فوق نداشته و نخواهد داشت و خنک شو می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی فنستا بعمل آورد.
۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار خنک شو  شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی شده و خنک شو حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.
۳-۶- تکنسین متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی که توسط خنک شو  تهیه و در اختیار او گذاشته شده است استفاده نموده و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهده تکنسین بوده و در صورت لزوم خنک شو همکاری با وی را لغو کرده و پیگیری قانونی انجام خواهد داد و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به خنک شو خواهد بود.
۴-۶- مسئولیت رعایت همه قوانین و مقررات کشوری برعهده کاربران خنک شو خواهد بود.
ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر
۱-۷- وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
۲-۷- وسایلی که تکنسین نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
۳-۷- درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط کاربر خنک شو ممنوع بوده و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همه مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهده اقدام کنندگان آن بوده و خنک شو حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبه خسارت از شخص متخلف نماید.
ماده ۸ – موارد فنی
۱-۸- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نمهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
۲-۸- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از سرویس خنک شو را روی سرورهای دیگر ارائه کند.
۳-۸- کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
۴-۸-کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخشی از خدمات خنک شو  یا سرویس های مرتبط با خنک شو  انجام دهد.
ماده ۹ – محتوای تولید شده توسط کاربران
خنک شو ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به خنک شو  کاربران این حق را به خنک شو می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین خنک شو  مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.
ماده ۱۰ – قطع سرویس
خنک شو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر (تکنسین یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا تکنسینها به مصلحت نبوده و یا خطرناک باشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس خنک شو را دارد.
ماده ۱۱ – توافق از راه دور
۱-۱۱-کاربر توافق می‌کند جهت مبادله آسان اطلاعات، همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به خنک شو ، از طریق سیستم رایانه‌ای خنک شو بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
۲-۱۱- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهده کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همه داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
۳-۱۱- کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف خنک شو  به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
۴-۱۱- کاربر با عضویت در سرویس خنک شو  قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.


با ما تماس بگیرید
و از مشاورین ما کمک بگیرید
تماس با کارشناسان
09111976569
همه روزه 8-19

قابل توجه مشتریان عزیز

ما در همه حال آماده ارائه خدمات فنی و رفع عیب دستگاه های شماهستیم
برای حضور کارشناسان ما تنها یک تماس کافیست

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش